Anděl smrti a znovuzrození


„Každá smrt je zároveň novým začátkem."

Základní téma: Pomocí tohoto anděla a jeho symbolu můžeme nechat všechno staré a nepotřebné umřít a nechat za sebou. Pokud jsme připraveni, že opustíme všechno to, co nás zatěžuje, můžeme projít skrze tunel znovuzrození a budeme připraveni na nový začátek. To platí v osobní, pracovní, finanční nebo tělesné oblasti. Anděl smrti a znovuzrození stojí vždy na naší straně. Když se cítíme uzavřeni v temnotách, můžeme si být jisti, že světlo je již velmi blízko. Někdy je však nutné, abychom nechali něco umřít, abychom mohli z této situace vyjít znovuzrození a šťastní.

Další témata: Opuštění na všech rovinách - rozhodování bez závislosti - partnerské krize - zkušenost z blízké smrti - zříci se materiálních jistot - nechat se zastínit rodiči.

Tělesná úroveň: Močový měchýř — pohlavní orgány - neplodnost - sexualita.

Duševní pozadí:Močový měchýř: zajistit si ulehčení, úlevu; něco nebo někoho opustit; být pod tlakem; být v napětí."

Pohlavní orgány: vyvážení polarity; vstoupit do jednoty; darovat život."

Neplodnost: nevědomá obrana proti těhotenství; nebýt připraven na přijetí; strach z odpovědnosti; stres; pracovní přetížení."

Sexualita: tělo není akceptováno takové, jaké je; ostatní jsou přijímáni v určité vzdálenosti; před sebou i před ostatními něco předstírat."

Meditace
Zavři oči a představ si, že jsi motýlem. Pokus se pozorněji vnímat. Vidíš svoje hedvábná křídla? Vidíš jejich barevné nuance? Vidíš, jak se jeho křídla jemně chvějí ve větru? Dívej se dále a nechej kapky rosy na motýlích křídlech uschnout na větru, protože mohou dodat velké množství svěžesti. A motýl vykouzlí lehkost a krásu. To všechno je také v tobě. Buď jako motýl a nechej se jím provázet. Všechno je ti dovoleno, nemusíš se vrátit zpátky, nepotřebuješ to, co k tobě nepatří. Podívej se - tvůj motýl odlétá! Vidíš ho ještě? 

« Anděl novosti a vývojeAnděl trpělivosti a nezávislosti na čase »