Anděl opětovných myšlenek a řešení

„Otevírám se božskému řešení, které mi pomáhá při mých problémech."

Základní téma: Pomocí tohoto anděla a jeho symbolu se učíme vyjít ze svých se opakujících myšlenek a hledat řešení. Velmi často se pohybujeme v našich myšlenkách na stejné vyježděné koleji, která nás nemůže nikdy posunout dále. Pokud bychom se kousek posunuli, měli bychom dojít na jinou kolej či místo a tím také můžeme změnit perspektivu a způsob pohledu a nacházet řešení. Velmi často lpíme na starých myšlenkových vzorech, které jsou většinou přeneseny z dětství nebo od rodičů. Tento anděl nám pomáhá změnit myšlenky a rozpoznat řešení, které možná čeká právě jen na nás.

Další témata: Problémy s koncentrací - poruchy spánku - strach z neobvyklých možností řešení - strach, tabu něco zlomit - být jen na vnější straně - rozpoznat vize a uskutečnit je.

Tělesná úroveň: Hypofyza - bolesti hlavy - problémy s koncentrací - poruchy spánku.

Duševní pozadí:Hypofyza /podvěsek mozkový/ "3. oko": vhled; žít podle vnitřních hodin, podle vnitřního rytmu."

Bolesti hlavy: Přetížení; nadměrné zdůrazňování intelektu; perfekcionismus; něco se usadilo v hlavě; jít hlavou proti zdi; něco si namlouvat; mít „zakryté hledí"."

Problémy koncentrace: zůstat příliš v sobě; nikdy nevybočit nebo příliš vnímat vnější stránky; držet se jen jednoho bodu."

Poruchy spánku: nechtít převzít kontrolu; neustále kolující myšlenky; strach, příliš mnoho energie."

Meditace
Představ si, že sedíš ve vlaku. Jezdíš stále stejnou trasou a krajinu kolem již důvěrně znáš. Stále jsi nespokojený/á s tímto vlakem - tam, kde by měl zůstat stát, jede dále, tam, kde by měl jet rychleji, jede celé hodiny. Ve vlaku není zapojen jídelní vůz a průvodčí zde také není. Ze všeho nejraději bys vyskočil/a.... Udělej to. Máš nyní nejlepší příležitost. Rozběhni se a skoč! Pod tebou je hustý, měkký mech! Zkus to! Bez problému se postavíš a vidíš, jak si to tvůj vlak šine dále. Zhluboka se nadechni, a jdi dále.

« Anděl poznání a přijetíAnděl spirituální síly a realizace »