Výklad andělských karet


Jsou situace v našich životech ve kterých se zastavíme a nevíme jak a kudy dál, cítíme se rozladění a třeba se nedokážeme bez vodítka sami rozhodnout. Každý máme svého anděla strážného, který nám radí, vede nás a pomáhá. Mnozí v nás ale jejich poselství a rady neslyšíme pro vnitřní neklid, pokud si s nějakou situací či otázkou ve svém životě nevíte rady, zeptejte se andělů. Nabízím vám výklad z andělských karet, pokud máte zájem o písemný výklad, telefonický, radu či pomoc v tíživé situaci, prosím napište ve zkratce nač se ptáte.

Popište stručně svůj problém, vždy uveďte celé jméno a datum narození - což mi již stačí pro napojení - své i všech zúčastněných, nakonec sepište všechny otázky na které chcete znát odpovědi.

Můžete uvést jak problém či situace vznikla. U výkladů z karet přes e-mail, je třeba počítat s tím, že nenastane okamžitá zpětná vazba, jak tomu je u výkladů osobních a je možné, že vám budu psát vícekrát, pokud mi budou chybět jména či data.

Po předběžné telefonické domluvě a platbě je možný výklad po telefonu 603 971 733 či po skype: hanka-andilci.

Cena jednoho výkladu je 300,-/16,- eur za 1/2 hodiny. Pokud potřebujete více času a máte více otázek, doporučuji rezervovat si hodinu za zvýhodněnou cenu 500,-/24,- eur. Písemný výklad po e-mailu či poštou 400,-/20,- eur předem na číslo účtu: 636351113/0800. Do kolonky pro příjemce pište prosím vždy své celé jméno, děkuji.
Duchovní pohotovost: Výklad karet do dvou dnů písemný 600,-/28,- eur. Prosím uveďte do kolonky předmět v mailu "upřednostnění", děkuji.

Těší se na vás Hanka hanka-andilci@seznam.cz