Zlomyslný skřítek

Znamení: Beran/Vodnář - Mars/Uran

Shrnutí tématu: zlomyslný skřet, naschválníček, hádavý tvrdohlavec, ničitel nervů, provokatér, rozháněč, duch trýznitel, podvodník, šibal, spojenec.

Význam karty při výkladu:

* jako jediná anebo první karta: PROBLÉM

Některá z tvých vnitřních osobností ti - anebo někomu jinému - úplně nepozorovaně spřádá intriky přímo pod nosem. Má obrovskou ničivou moc a působí jako plány kazící zrádce za tvými zády, jako zlomyslný nesnášenlivec anebo drásač nervů, který tě nepozorovaně odděluje od tvého světa. Je dost pravděpodobné, že nacházíš ztělesnění této vnitřní osobnosti /a tebou vytvořenou projekci/ ve vnějším světě. Přichází však odtud jen proto, že nechceš připustit a přijmout její existenci ve svém vlastním nitru.

* jako karta v sérii: CESTA K VYŘEŠENÍ PROBLÉMU

Začni hledat svého „Naschválníčka". Zkus odhalit, jaké tajemství ukrývá ve svém a tedy i tvém nitru tento scvrklý mužíček a co je jeho motivací, jaké jsou jeho úmysly a záměry. Zcela určitě je jedním z jeho cílů oddělit tě od něčeho z tvé minulosti.

Vydej se tedy na cestu do temného lesa a zjisti jeho jméno.

* jako poslední karta: VÝSLEDEK CESTY

Na konci své cesty se ti z této drobné osobnůstky podařilo učinit svého spojence. Už nejsi závislý na mínění a názorech jiných. Můžeš jít - spolu s ním - svou vlastní cestou a nemusíš se při tom cítit pod tlakem povinností a za každou cenu přijímat anebo žádat jiné o podporu a laskavost.

Stal ses nezávislým a svobodným.

« ZábranaAbsolutní blázen »