Základní čakra

Když popisujete svůj domov, kariéru a finanční záležitosti, používejte pouze pozitivní slova, protože tato slova předurčují, co dostanete.

Tato karta naznačuje, že jste soustředěni na materiální potřeby, například že toužíte mít více peněz. Je nezbytné, abyste k popsání své nynější situace použili pouze pozitivní slova a výrazy. Mluvte o svých touhách tak, jako by již byly splněny, a vyhněte se pochybám i jakékoli diskusi, která by vás postavila do role oběti.

Základní čakra, někdy nazývaná „kořenová čakra", umístěná na dolním zakončení páteře, je energetickým centrem, které řídí vaše pocity týkající se materiálních potřeb. Abyste otevřeli proud božských manifestací /zhmotnění tužeb, přání a snů, pozn. překl./, představujte si, jak při každém vdechu posíláte léčivé světlo do tohoto bodu své páteře. Snažte se uvidět a prociťovat ve svém nitru obrovskou zářící kouli rubínově červeného světla.

Protože každá obava je modlitbou, kterou k sobě přitahujete zhmotnění svých starostí, nahrazujte je pozitivními modlitbami a afirmacemi. Zavolejte si na pomoc anděly, aby podpořili vaši víru a jistotu, což jsou dvě magické složky úspěšného vědomého procesu manifestace neboli zhmotňování přání.

JAK POSTUPOVAT

Posaďte se na klidném místě a zklidněte svou mysl i tělo. Zatímco si představujete svou touhu už jako součást reality, zhluboka vdechujte a vydechujte. Můžete si například představit sami sebe jako finančně zajištěné. Při této vizualizaci dovolte svému tělu, aby se zcela uvolnilo a i ono procítilo, že už se vaše touha naplnila. Ve svém srdci prociťujte hřejivou vděčnost, vnímejte pocit bezpečí kolem žaludku a uvolnění všech svalů, přesně tak, jak se člověk cítí, když důvěřuje tomu, že se jeho sen právě v tuto chvíli uskutečňuje.

« Workshopy a semináře Zákon přitažlivosti »