Vzkazy andílků od Magdy

Žabákovy bajky

Překrásné bajky jedné mladé nadějné autorky - mé kamarádky - Magdalénky Tachetové,  moc děkuji :o))

Andělské poselství míru

"V časech nešťastných událostí je pochopitelné, že upadáte do pocitů beznaděje, zoufalství a smutku. Patří to k vaší lidskosti a my andělé s vámi hluboce soucítíme, stejně jako se všemi trpícími.

Únorové léčení srdce

"Mnohé vaše vnitřní bloky se v tomto období začínají rozpouštět. Bez ohledu na to, co se vám kdy stalo, jak je to dávno, nebo zda si vůbec uvědomujete, že se něco stalo. Vše, co vám působí vnitřní bolest, nyní začíná odcházet, a to v souladu s vašimi přáními a modlitbami. Rádi bychom vás tedy vyzvali k tomu, abyste nyní nechali své srdce určovat si, co chce pouštět ven a co chce naopak přijímat.

O pravé lásce

Věříte v lásku? Mluvím o hluboké, život měnící, zemí otřásající, vždy-a-navždy lásce - o předmětu mnoha básní a legend.

Astrologická předpověď na únor 2015

Únor se zdá být jedním z nejsilnějších měsíců tohoto roku. Zakusíme v něm první nádech kvadratury Saturnu a Neptunu, která bude dominovat až do roku 2016.

Poselství archanděla Michaela o pasti nedůvěry

Vaše přesvědčení vytvářejí vaši realitu. Víme, že je vám tato skutečnost již známa, ale někdy si neuvědomujete, jak dalekosáhlý má tato pravda vliv na váš život a vaše zážitky. Proto bychom o ní chtěli pohovořit.

Má "nahá" pravda

Stála jsem nahá před dveřmi skříně s rozsvícenými světly a připravovala se. Zhluboka jsem se nadechla a nastavila zrcadla tak, abych se viděla celá. Vědomě jsem pracovala na odstranění svých vnitřních obrazů, kterým jsem o sobě uvěřila. Otevřela jsem oči a velmi pozorně se podívala na své tělo. Mé srdce nadskočilo tou pravdou: Už nejsem mladá žena. Jsem žena, která má za sebou dobrý život.

Astrologická předpověď na rok 2015

Rok 2015 nese velmi odlišnou energii v porovnání s "normou" minulých tří let. Kvadratura Uranu a Pluta, kterou mnozí z nás neustále pociťovali a která začala v roce 2012, se v roce 2015 chýlí ke konci. Života mnoha lidí byly převráceny vzhůru nohama, perspektivy se navždy povznesly, okolnosti se přetvořily až za hranice vědomí.

Astrologická předpověď pro leden 2015

Energie v průběhu ledna podporuje náš velmi potřebný mentální úklid. Současně nám spojení mezi Uranem a Severním Uzlem připomíná, že někdy právě ty nejbližší věci je třeba vyřadit, a že úklid je třeba udělat jak vnitřní, tak i vnější. Není dobré zaměřit se pouze na věci, pro které jsme nikdy nenašli to pravé místo.
Zobrazit: 1-10 z celkem 60
začátek | « předchozí | následující » | konec