Týdenní andělský karetní výklad od Doreen Virtue

Karetní výklad pro týden od 23. do 29.1.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 23. do 29. ledna. Věřili byste tomu, že nám sotva začal nový rok a už končí jeho první měsíc? Ubíhá tak rychle!

Karetní výklad pro týden od 16. do 22.1.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 16. do 22.ledna. Než vstoupíme do tohoto silného týdne a uděláme výklad, už teď pro tento týden dostávám poselství. Ale ráda bych vám napřed představila telátko, které se nám zde na našem záchranném ranči narodilo

Karetní výklad pro týden od 9. do 15.1.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 9. do 15.ledna. Hodně se toho děje a víly jako andělé přírody jsou blízko Zemi a vědí, kam to směřuje, tak bych dnes chtěla pracovat s kartami Magická poselství víl.

Karetní výklad Doreen Virtue pro rok 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš ROČNÍ výklad pro rok 2017! Jsem tady ve své pracovně a ráda bych se s vámi pobavila o tom, co nás tento rok čeká, protože to není monolog, ale diskuze, a také budeme pracovat s kartami, které vyložíme na každý měsíc tohoto roku.

Karetní výklad pro týden od 2. do 8.1. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 2. do 8.ledna 2017! Šťastný Nový rok! Byla jsem vedena k tomu, abych před výkladem karet řekla něco o znameních.

Karetní výklad pro týden od 26.12. 2016 do 1.1. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 26.prosince do 1.ledna 2017! Dovolte mi, abych vám připila na šťastný Nový rok - mám tady vodu ve svém pohárku s jednorožcem. Voda je můj nejoblíbenější nápoj!

Karetní výklad pro týden od 19. do 25.12.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 19. do 25.prosince. Jaký velký týden nás čeká! Kromě Vánoc se slaví také Chanuka a do toho od 19.prosince začne retrográdní fáze Merkuru. Čí to byl prosím vás nápad?!

Karetní výklad pro týden od 12. do 18.12.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 12. do 18.prosince. Protože je toto období velmi intenzivní, ráda bych se tentokrát naladila na zemitou energii víl a pracovala s kartami Magická poselství víl.

Karetní výklad pro týden od 5. do 11.12.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 5. do 11.prosince. Říkala jsem si, že v tomto období v roce by bylo příhodné pracovat s Vykládacími kartami archanděla Gabriela, který Panně Marii zvěstoval narození Ježíška.

Karetní výklad pro týden od 28.11. do 4.12.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 28.listopadu do 4.prosince. Nemůžu uvěřit tomu, že už máme prosinec a schyluje se nám ke konci tohoto roku! Budu samozřejmě dělat i roční výklad na další rok - již jsem měla nějaké vhledy o dalším roce a mohu říci, že bude opravdu zajímavý! A s naším přispěním bude moci být ještě lepší!

Zobrazit: 1-10 z celkem 139
začátek | « předchozí | následující » | konec