Týdenní andělský karetní výklad od Doreen Virtue

Karetní výklad pro týden od 20. do 26.3.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 20. do 26.března. V tomto týdnu máme přelom ročních období - u nás na severní polokouli začíná jaro a na jižní polokouli začíná podzim.

Karetní výklad pro týden od 13. do 19.3.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 13. do 19.března. Mnohokrát vám děkuji za vaše milé dopisy, ve kterých jste mi blahopřáli k mému křtu a mé cestě. Vaše podpora pro mě mnoho znamená.

Karetní výklad pro týden od 6. do 12.3.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 6. do 12.března. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Andělé a svatí. Je to jedna z mých nejoblíbenějších sad - jednoduše miluji jejich světlo a nádhernou energii, kterou mají.

Karetní výklad pro týden od 27.2. do 5.3.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 27.února do 5.března. Dnes jsem tady u našeho kachního jezírka. Michael před časem zachránil hejno káčátek, která vyrostla v dospělé kachny a vytvořily tady takovou roztomilou skupinu. 

Karetní výklad pro týden od 20. do 26.2.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 20. do 26.února. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Poselství archandělů. Jsou jedny z mých nejoblíbenějších a moc ráda se k nim vracím, protože jsou velmi přímé, mají vysokou energii a také nás učí o jednotlivých archandělech.

Karetní výklad pro týden od 13. do 19.2.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 13. do 19.února. A protože v tomto týdnu máme svátek sv. Valentýna, chtěla bych pracovat s kartami Andělů lásky, které jsou věnované milostnému životu

Karetní výklad pro týden od 6. do 12.2.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 6. do 12.února. Hodně se toho ve světě děje a navíc budeme mít ve čtvrtek silný úplněk ve znamení Lva a také měsíční zatmění, a tak bych chtěla pracovat s kartami Andělského tarotu.

Karetní výklad pro týden od 30.1. do 5.2.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 30.ledna do 5.února. Jsem tady s kůzlátkem jménem Košíček a ráda bych o něm něco pověděla, protože to souvisí s tématem našeho výkladu. Tady na naší záchranné farmě míváme hodně zvířat, ale v tomto týdnu k nám přišli dva sirotci.

Karetní výklad pro týden od 23. do 29.1.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 23. do 29. ledna. Věřili byste tomu, že nám sotva začal nový rok a už končí jeho první měsíc? Ubíhá tak rychle!

Karetní výklad pro týden od 16. do 22.1.

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 16. do 22.ledna. Než vstoupíme do tohoto silného týdne a uděláme výklad, už teď pro tento týden dostávám poselství. Ale ráda bych vám napřed představila telátko, které se nám zde na našem záchranném ranči narodilo
Zobrazit: 1-10 z celkem 147
začátek | « předchozí | následující » | konec