Krystaly

Energie krystalů vám pomáhá s vaší současnou situací.

Tato karta představuje dvojí význam slova krystal. K vám může promlouvat jeden z nich či oba, což poznáte podle své vnitřní reakce při čtení těchto slov. V prvním významu představuje tato karta krystaly minerální říše. Tyto mocné bytosti vysílají, přeměňují a zesilují energie. Čirý krystal křemene může například zvýšit vaši jasnozřivost, černý obsidián je účinným ochráncem, růženín otevírá vaše srdce lásce a purpurový ametyst pozvedá vaše duchovní vibrace. Tato karta vás vyzývá, abyste pracovali s energií krystalu, ke kterému se cítíte přitahováni, a to sami či s někým, kdo s krystaly pracuje, nebo tím, že budete krystaly používat k léčení druhých.

Druhý význam této karty souvisí s lidmi, kterým se říká „křišťáloví". Tito lidé v tichosti a citlivě předávají léčivé energie. Většinou jsou to děti, takže tato karta může naznačovat, že jste rodičem křišťálového dítěte nebo že s takovým dítětem pracujete. Také vy sami můžete mít vlastnosti těchto dětí, pokud jste například jemní, mírní a milujete přírodu.

JAK POSTUPOVAT

Jděte do obchodu s krystaly a pomocí modlitby se spojte se svým nitrem. Choďte tiše kolem všech těch skvostných kamenů a všímejte si, který z nich vás vizuálně a pocitově přitahuje. Přejeďte nad každým krystalem rukou a všímejte si, jestli jeho energii pocítíte. Pokud vás některý krystal upoutá, požádejte jej v duchu o poselství a léčivou energii.

« Krční čakra Mediumita »