Hančin andělský tydenní výklad karet

Výklad pro týden 27.2. - 5.3. z karet Rady andělů na každý den

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 27.2. - 5.3. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Rady andělů na každý den. V tomto týdnu vstupujeme již do třetího, jarního měsíce Března.

Výklad pro týden 20.2. - 26.2. z karet Andělé Atlantidy

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 20.2. - 26.2. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Andělé Atlantídy. V neděli budeme ovlivněny novoluním v Rybách, znamená to více citlivosti, zranitelnosti, ale i soucitnosti se sebou i druhými.

Výklad pro týden 13.2. - 19.2. z karet Poselství archandělů

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 13.2. - 19.2. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Poselství archandělů.

Pomodlím se a poprosím nad kartami Boha a andílky o jejich požehnání a poselství pro všechny, kdo jej budou číst a vytáhnu tři karty.

Výklad pro týden 6.2. - 12.2. z karet Thothova chrámu moudrosti

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 6.2. - 12.2. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Thothova chrámu moudrosti. V sobotu budeme ovlivněni úplňkem ve Lvu, je to období, kdy rádi někoho či nějakou situace chceme řídít, ovlivňovat a mít ve své moci.

Výklad pro týden 30.1. - 5.2. z Léčivých karet Archanděla Rafaela

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 30.1. - 5.2. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu Léčivých karet Archanděla Rafaela. Uběhl nám rychlostí blesku první měsíc a přehoupneme se do měsíce února, ve kterém budou v ohrožení naše ledviny.

Výklad pro týden 23.1. - 29.1. z karet Poselství bohyní

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 23.1. - 29.1. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Poselství bohyní. V sobotu nás bude ovlivňovat novoluní ve znamení Vodnáře, dávejte si pozor na své nožky, pády a namrzlé plochy protože v tomto období můžete být náchylnější na různé pády, zlomeninky a natažení svalů.

Výklad pro týden 16.1. - 22.1. z karet Andělská terapie

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 16.1. - 22.1. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Andělská terapie.

Pomodlím se a poprosím nad kartami Boha, a andílky o jejich požehnání a poselství pro všechny, kdo jej budou číst a vytáhnu tři karty.

Výklad pro týden 9.1. - 15.1. z Tarotu Keltských draků

Toto je karetní výklad pro týden od 9.1. - 15.1. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu Tarotu Keltských draků. Skončila nám doba Vánoc a započala postní doba masopustu.

Výklad pro týden 2.1. - 8.1. 2017 z karet Andělé Atlantidy

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 2.1. - 8.1. 2017 Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Andělé Atlantidy. Vítám vás všechny v novém, dosud nepopsaném roce, ve které budete mít možnost mnohé udělat jinak a bude to rok plný změn.

Poselství pro konec roku 2016

Vstupujeme společně do posledních dnů roku 2016, jistě jsme všichni letos udělali spoustu duchovních posunů a pokroků, naučili se novým věcem. Měli jsme příležitost naplnit všechny své touhy a přání a nenechat se omezovat svou nejistotou, egem či strachy, nebo kýmkoliv dalším.
Zobrazit: 1-10 z celkem 105
začátek | « předchozí | následující » | konec