Hančin andělský tydenní výklad karet

Výklad pro týden 1.5. - 7.5. z Tarotu Keltských draků

Toto je karetní výklad pro týden od 1.5. - 7.5. Pro nadcházející týden jsem vybrala tarotovou sadu karet Keltských draků. Vstupujeme pro mnohé, do nekrásnějšího měsíce v roce, do měsíce, kde vše pučí a rozkvétá, rodí se nové životy, narůstají nám křídla a máme pocit, že láska, milování, úsměv a pozitivní síla je všude kolem nás.

Výklad pro týden 24.4. - 30.4. z karet Rady andělů na každý den

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 24.4. - 30.4. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Rady andělů na každý den. Pomalu se dostáváme ke konci měsíce, který aprílovým počasím skutečně charakterizuje měsíc Duben.

Výklad pro týden 17.4. - 23.4. z karet Andělé Atlantidy

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 17.4. - 23.4. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Andělé Atlantidy.

Pomodlím se a poprosím nad kartami Boha a andílky o jejich požehnání a poselství pro všechny, kdo jej budou číst a vytáhnu tři karty.

Výklad pro týden 10.4. - 16.4. z karet Andělé a svatí

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 10.4. - 16.4. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Andělé a svatí. Tento týden budeme prožívat jako Svatý /nebo Pašijový/ týden před završením svátků Velikonoc a jejjich oslavou vzkříšení Ježíše.

Výklad pro týden 3.4. - 9.4. z karet Andělská terapie

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 3.4. - 9.4. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Andělská terapie. Přehoupli jsme se do měsíce dubna, kdy budou nejvíce ohroženy naše játra a žlučník.

Výklad pro týden 27.3. - 2.4. z karet Thothova chrámu moudrosti

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 27.3. - 2.4. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Thothova chrámu moudrosti. V tomto týdnu budeme v úterý ovlivněni novoluním ve znamení Berana.

Výklad pro týden 20.3. - 26.3. z karet Poselství archandělů

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 20.3. - 26.3. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Poselství archandělů.

Pomodlím se a poprosím nad kartami Boha a andílky o jejich požehnání a poselství pro všechny, kdo jej budou číst a vytáhnu tři karty.

Výklad pro týden 13.3. - 19.3. z Léčivých karet archanděla Rafaela

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 13.3. - 19.3. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu Léčivých karet archanděla Rafaela.

Pomodlím se a poprosím nad kartami Boha a andílky o jejich požehnání a poselství pro všechny, kdo jej budou číst a vytáhnu tři karty.

Výklad pro týden 6.3. - 12.3. z karet Andělé a svatí

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 6.3. - 12.3. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Andělé a svatí. V Neděli budeme ovlivňeni úplňkem pod vedením Panny. Můžeme se cítit neklidní a výrazněji kritičtí a přímější k sobě i druhým.

Výklad pro týden 27.2. - 5.3. z karet Rady andělů na každý den

Toto je andělský karetní výklad pro týden od 27.2. - 5.3. Pro nadcházející týden jsem vybrala sadu karet Rady andělů na každý den. V tomto týdnu vstupujeme již do třetího, jarního měsíce Března.
Zobrazit: 1-10 z celkem 114
začátek | « předchozí | následující » | konec