Fialový plamen - léčení

Dar fialového plamene

Fialový plamen je esencí jednoho ze "Sedmi paprsků". Stejně jako sluneční paprsek procházející hranolem  se rozloží na sedm barev duhy, tak i spirituální světlo se manifestuje jako sedm paprsků. Každý paprsek má specifickou barvu, frekvenci a kvalitu božského vědomí. Fialový papsek je znám jako sedmý paprsek.

Devět kroků

Devět kroků  jak používat fialový plamen ve svém životě

* 1. Každý den se na nějaký čas posaďte v ústraní a přeříkávejte si prohlášení fialového plamene.

Můžete říkat vaše prohlášení fialového plamene kdekoli a kdykoli. V autě, při vašich denních povinostech, nebo před tím než jdete spát. Jednoduchým opakováním mantry fialového plamene můžete přivodit změnu kdykoli cítíte napětí, jste unavení nebo podráždění. Ale největší užitek z fialového plamene získáte, když si denně  sednete v klidu alespoň na patnáct minut a bez přerušení budete říkat prohlášení fialového plamene.

Vizualizace fialového plamene

Já Jsem bytost fialového plamene
Toto  prohlášení se může stát prvním prohlášením fialového plamene, které začnete používat a které se může stát základním kamenem vašeho rituálu s fialovým plamenem.

Meditace s Božím duhovým světlem a Saint Germainem

Volám svou mocnou Já jsem přítomnost a volám Boží duhové světlo, zároveň se těmto mocným Božím energiím otvírám a ruším ze své Boží moci, vše co by mě mohlo toto hluboké čištění narušovat, či mu bránit, na všech úrovních, časech a místech.Volám i tebe Saint Germaine a fialový posvátný plamen, prosím o aktivaci tohoto mocného plamene.