Co nabízím

Andělská terapie - Harmonizace čaker

V současné době do 1.5.2018 nepřijímám klienty, děkuji za pochopení, Hanka

Pokud jste se dostali až sem, není to náhoda, ale hledáte pomoc, pokud jste ji nenašli na těchto stránkách. Jsem tu pro vás a společně budeme hledat řešení pomocí andělů.

Karmické rozbory - numerologie

V současné době do 1.5.2018 nepřijímám klienty, děkuji za pochopení, Hanka

Zabývám se karmickou numerologií a zátěží z minulých životů. Karma je zákon příčiny a následku. To, co jsme kdy ve své minulosti vytvořili, to dobré i to špatné, se nám vrací ve větší míře zpět. Karmu dědíme i po svých rodičích a předcích v malé, velké a nejtěžší formě. Každý ji v datu narození dostaneme, abychom si ji částečně nebo zcela mohli vyčistit hlubším pochopením, odpuštěním a následným probuzením.

Výklad andělských karet

Jsou situace v našich životech ve kterých se zastavíme a nevíme jak a kudy dál, cítíme se rozladění a třeba se nedokážeme bez vodítka sami rozhodnout. Každý máme svého anděla strážného, který nám radí, vede nás a pomáhá. Mnozí v nás ale jejich poselství a rady neslyšíme pro vnitřní neklid, pokud si s nějakou situací či otázkou ve svém životě nevíte rady, zeptejte se andělů.

Ákášické čtení - záznamy duše

Ákáša je kronika minulých i současných životů, ve kterých může nalézt odpověď na své otázky každý z nás. Je to archiv vašich životů, všech myšlenek, slov a činů, záznamy prožitků vědomí a vzpomínek vaší duše.